Габриела Суарез распали на плажа со новите „партал“ фармерчиња


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Овие не можеш да ги наречеш ни фармерки (пишувавме претходно за овој нов моден производ), повеќе се само рабови од фармерки. Но, бразилската секс бомба Габриела Суарез и нив знае како да ги носи за да стојат добро.

Типката распали на плажите во Мајами со новиот моден хит и го привлече вниманието на присутните и папараците.