Живот

Фрлете ги играчките и разните секуални помагала: Само две чаши дневно од овој пијалок и СЛЕДУВА ЛУДИЛО ВО СПАЛНАТА СОБА!

Се што треба да направите е да внимавате што пиете, особено во вечерните часови. Многумина сигурно имаат и цела флаша дома, а да не знаат дека може да им го зачини секауалниот живот, како ништо досега.

Станува збор за црвеното вино, порачуваат италијанските експерти. Само две часи дневно прават чуда. Најдобрата работа е што исто делува и на жените и на мажите. Кај жените се постигнува циркулација во ерогените зони, а кај мажите се подигнува нивото на тестостерон, што го засилува либидото.

Сепак, немојте да претерувате, две чаши се и повеќе од доволни. Како што се открива, повеќе од тоа ја убива секоја магија и не води кон ништо.

Advertisements
To Top