Славни

Фотографираше птици, па ја „улови“ познатата актерка во жешка секс акција

Бразилската актерка Грациели Масафера крена многу прашина на социјалните мрежи откако на Фејсбук беше објавена експлицитан секс фотографија на која таа се наоѓа во „полов клинч“ со непознат маж.

Парот е снимен во дивина, на камионет, а фотката ја направи фотографот Марсело Белармино, додека фотографирал птици во дивината.

A post shared by massafera (@massafera) on

Таблоидите, вклучително и британскиот Daily Mail, веднаш се распишаа за проблемите во бракот на убавата и заводлива актерка од бразилските сапуници. Особено затоа што е во брак со колега актер.

A post shared by massafera (@massafera) on

Но, набрзо испадна дека станува збор за нова серија на која работи популарната актерка. Мистериозниот маж е 31-годишниот актер Рафаел Кардосо, а сцената која ја снимале е за потребите на серијата „Другата страна на рајот“.

A post shared by massafera (@massafera) on

A post shared by massafera (@massafera) on

Advertisements
To Top