ФОТО: На Сузи дефинитивно најубаво и стои дресот на Меси


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


Сузи Кортес често ги радува фановите објавувајќи фотографии со дрес од Барселона и тоа најчесто со дресот на Меси.

Мис Бум Бум од 2015 година на Инстаграм има 1,2 милиони следбеници, а токму факвите фотографии ја направија „славна“.

Сепак, мора да се признае дека одлично и стои дресот на Меси