Славни

Фото: Јовано, Јованке…

Една од најубавите одбојкарки, Јована Бракочевиќ, повторно ги израдува своите фанови.

Српската одбојкарка позираше за новиот календар за својот полски клуб и ги воодушеви следбениците на Инстаграм.

Јована важи за една од најубавите спортистки на Балканот, па и во Европа.

Advertisements
To Top