ФОТО: Ибрахимовиќ се соблече угол гол за на насловна!


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Една од најголемите фудбалски ѕвезди и моментално член на ЛА Галакси, Златан Ибрахимовиќ ќе биде една од 16-те спортски ѕвезди кои се соблекуваат голи за „ЕСПН“.

Ибрахимовиќ позираше потполно гол и ќе се појави на насловната страна на списанието.