Фото: Голманот на Ливерпул ја „ќари“ „бившата“ на синот на Џорџ Бест, а таа е вистинска „бомба“


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Првиот чувар на мрежата Лорис Кариус одличен е на голот на „црвените“, но одлично му оди и во приватниот живот, барем кога во прашање е неговата девојка.

Кариус со својата нова девојка се појави во јавноста при пазарувањето во еден супермаркет, а според нејзините фотографии на социјалната мрежа можеме да кажеме дека е вистински среќник.

Јант Рос е вистинска атрактивна „бомба“ која ги краде машките погледи. Иначе Рос и претходно и беше позната на јавноста поради врската со синот на легендарниот фудбалер Џорџ Бест, Калум.

 

Ain’t no sandstorm holding this sis back ??

A post shared by Ianthe ? (@iantherose) on

Monday FEELS ? Lets make some magic ✨ @milianeyes @iamgigiiiii

A post shared by Ianthe ? (@iantherose) on

Vitamin Sea ? @rivabeachdxb @leanlivinggirl

A post shared by Ianthe ? (@iantherose) on

Alllllll white for da night ✌?

A post shared by Ianthe ? (@iantherose) on

No one else is you and that is your superpower ☄

A post shared by Ianthe ? (@iantherose) on

All ready for the @LipsyLondon winter ball ❄? #mylipsylook #ad

A post shared by Ianthe ? (@iantherose) on