ФОТО: Ешли Грахам во неверојатно сочно издание!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Ешли Грахам е првиот плус сајз модел кој се најде на насловната страница на Спортс Илустрејтед, а успешната соработка ја продолжи и за оваа година.

Плус сајз моделот, веќе по трет пат се појавува во костим за капење, а нејзините нови фотографии се најсочни до сега. Изданието кое оваа година ќе ги краси страниците на списанието може да го погледнете во продолжение: