Фото: Девојката на Нејмар покажа премногу на карневалот во Рио


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Девојката на Нејмар, Бруна Маркезин беше провокативно облечена и го привлече вниманието на карневалот во Рио.

Атрактивната водителка и актерка ја обнови врска со Нејмар во декември, а сега привлче огромно внимание на карневалот во Рио.

Доволно е само да се погледнат фотографиите со кои се пофали на Инстаграм.