Фото 18+: Експлицитна фотографија – жешката „Роналдовка“ поради миленикот се соблече угол гола


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


Позната „Плејбој зајчица“ Мирта Соса е стратвена навивачка на Реал Мадрид. Атрактивната Паргвајка на посебен начин ги прославува победите на својот омилен клуб.

Истото го направи и веднаш после победата од 3:0 над Јувентус, меѓутоа сега отиде чекор подалеку. Имено, Мирта сега ја објави можеби и најпровокативната фотографија и ја посвети на својот миленик, Кристиано Роналдо.

Роналдо е голема желба на Мирта, а неодамна при едно гостување во една ТВ емисија му порача: „Спремна сум да ти дадам се за една ноќ со тебе“.

Поради експлицитноста оваа фотографија можете да ја погледнете ТУКА.