Фаталната Германка го освои црвениот тепих на „Гулид“ наградите

Фаталната германска актерка Џависи Лесли, која стана позната во светски рамки преку нејзините улоги во американските ТВ серии, распали со провокативност на доделувањето на наградите „Гулид“ во Лос Анџелес.

Атрактивната Џависи Лесли во секси проѕирен фустан го привлече вниманието на медиумите и јавноста на манифестацијата во престолнината на шоубизнисот.