Славни

Факт е дека е здебелена и нема проблем разголена да го покаже тоа

Во изминатава деценија и пол, колку што пали и жари на музичката (а во последно време и на козметичката) сцена, Ријана важеше за една од најзгодните славни жени со одлична линија. Но, факт е дека последниве две години константно е со вишок килограми и целулит на нејзиното тело.

Но, Ријана нема никаков проблем и тоа да го покаже со гордост и достоинство, бидејќи точно знае како да го направи тоа. Значајна промена во животот на популарната Рири е и фактот што музичката кариера ја стави на страна, а во прв план сега и сопствената линија на козметика и облека.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Интересно е и да се спомене дека поп ѕвездата од козметиката и дизајнирањето облека заработила тројно повеќе отколку од музиката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Бидејќи редовно е на мета на критичарите поради вишокот на килограми Ријана на социјалните мрежи објави видео на кое може да се види нејзиното тело без фотошоп.

Advertisements
To Top