Славни

Ешли Греам угул гола во мајчински елемент

Најпознатата плус сајз манекенка на светот, Ешли Греам пред неколку месеци стана мајка, а веќе повторно почна да го привлекува вниманието на социјалните мрежи со провокативни фотографии. На некои од нив е „вмешано“ и нејзиното бебе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Во последните објави на социјалните мрежи Греам со обожавателите сподели интимен момент со своето бебе. На фотката која ја сподели на Инстаграм може да се види како без ниту едно парче облека на себе го дои бебето.

To Top