Славни

Ешли Греам ги излудува фановите со своите бомбастични гради во тесен бикини костим

Најпознатата „плус сајз“ моделка на светот, Ешли Греам, на Инстаграм не запира со „фото-фалбите“ и снимките од летувањето, дразнејќи ги и излудувајќи ги фановите со крупните кадри од нејзиното бујно деколте.

Ешли објави неколку фотки на кои во крупен кадар ги истакнува нејзините бујни гради стегнати во тесен бикини костим.

Заводливата Ешли е „редовна“ на социјалните мрежи со разголени и провокативни фотки, а тврди дека со тоа сака да им прати порака на жените дека не смеат и не треба да се срамат од своето тело, без оглед на големината и формата.

Advertisements
To Top