Една селфи фотографија предизвика ФАМА меѓу следбениците на твитер: Што ли е толку чудно на оваа фотографија?!


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Една девојќа која уживаше на одмор во Мексико, а кога се сликаше селфи во купатилото нње се надеваше ниту малку дека ќе стане на Твитер.

Паула Софија Гарсија Еспино објави селфи од купатилото во кое го вади јазикот надвот во кратки пантолони, но нејзините следбеници на социјалните мрежи се фокусираа на другите детали.

Имено, многумина приметија дека хартијата се наоѓа поприлично далеку од вц шољата.


Освен тоа, некои беа зачудено и што штекерот се наоѓа веднаш зад вц-то. Паула за BuzzFeed објасни дека се работи за купатилото на нејзината тетка која со „часови е на телефон, па мора да го полни додека е во вц“.

Откри и дека ролната од хартијата се наоѓа покрај шољата, а не само зад неа.

Многу безо некои го забележаа и држачот за пешкири дека се наоѓа на поприлично чудно место.

Како и да е, овој селфи твитерџиите ги забавуваше и на тој начин дтана многу вирален. Имено, истиот твит е лајкнат од 15 000 луѓе, а Паула објасни дека не ги забележала чудните детали, се додека луѓето не укажале на нив.