Славни

Џозеф Фајнс во улога на Мајкл Џексон – фрлете поглед на трејлерот

Првиот официјален трејлер за Урбани митови, комедија што раскажува приказна за заедничката турнеја на Елизабет Тејлор, Мајкл Џексон и Марлон Брандо, е споделен на интернет.

Во трејлерот може да го видите Џозеф Фајнс како Мајкл Џексон, улога што беше критикувана на социјалните медиуми минатата годна кога се дозна за неа. Ги има и Хитлер, Кери Грант и пар други славни фаци. За добра смеа.

Advertisements
To Top