Славни

Џеј Ло: „Отворена сум за да имам уште едно дете“

Една од најпопуларните и најатрактивни музички ѕвезди на нашето време, жешката Џенифер Лопез, во интервју за списанието „People“ за прв пат отворено проговори за опцијата да има уште едно дете.

Популарната џеј Ло од неодамна е свршена со големиот заводник Алекс Родригез и сега светската јавност со нетрпение ја очекува нивната венчавка.

Иако неодамна го прослави својот 50-ти роденден атрактивната Лопез во интервју за „People“ уште еднаш зборувала за улогата на мајка.

„Го сакам тоа. Не знам дали Бог го има тоа во план, но би сакала да се обидам. Отворена сум кон тоа“, изјавила Џенифер Лопез која воедно и додала дека верува оти и нејзините деца би сакале да добијат уште еден брат или сестра.

Лопез инаку наскоро би требало да го официјализира својот четврти брак

To Top