Дами и господа, Меган Фокс: Во чипкана долна облека покажа дека уште е секс симбол


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Меган Фокс веќе не се појавува во филмови, но и понатаму работи како модел за различни кампањи. Последната за која позираше пред објективите е за долната облека на Frederick’s of Hollywood.

Веројатно не постои маж кој негативно би ги искритукувал нејзиниот изглед и заводливост. Прекрасната актерка која со улогата во Transformers си обезбеди титула на ултимативна секс бомба и денес изгледа апсолутно фантастично, иако многу нешта оттогаш се променети.

За почеток, Фокс во меѓувреме роди три деца. Последниот син на свет го донесе пред една година, но се врати во форма. А тоа го покажа и во рекламната кампања за споменатата брендирана долна облека.

A post shared by Megan Fox (@the_native_tiger) on

A post shared by Megan Fox (@the_native_tiger) on