Дали Тејлор Свифт ја исмејува Викторија Бекам?


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


Викторија Бекам е позната како сопруга на Дејвид Бекам, успешна дизајнерка, но и по позите на Инстаграм кои не можеме сите да ги изведеме.

Викторија многу често знае да се слика како лежи на колковите, со едната нога високо, а во една прилика таа поза ја ископирала и старлетата Кортни Кардашијан.

„Викторија, ќе те барам после, всушност дојдов на фудбалски натпревар“ напиша Кортни под сликата, а после неколку часа Викторија и одговори со слика на која пишува „Исто така, Кортни Кардашијан“ со што покажа дека има смисла за хумор, иако ретко ја гледаме како се смее.

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

Сега тоа го направи и Тејлор Свифт, но на поинаков начин со помош на својата легендарна мачка Оливија.

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on