Дали носи гаќички: Секси убавицата од „Деспасито“ стегната во жежок фустан


Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде!


Зулејка Ривера стана популарна после нејзината улога во спотот за планетарно популарната песна „Деспасито“.

Згодната убавица родум од Порторико отсекогаш била позната, но светската слава ја стекна преку споменатиот спот кој на YouTube беше прегледан над 5 милијарди пати.

Зулејка се занимава со моделинг и моментално е во зенитот на својата кариера. На Инстаграм ја следат над 1,6 милиони обожаватели кои редовно ги чести со секси фотки.

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on

На последниот настан на кој се појави, Зулејка беше стегната во жежок фустан кој ги истакнуваше нејзините секси облини. Поради специфичниот дизајн на фустанот, многумина се прашуваат дали убавицата носи гаќички под него.

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on