Бујни облини во бујна природна убавина: Фаталната Волански мерачи во природа


Ep.2 Urban Explorer: Каде да се пирсате во Скопје!? ↓↓↓


Атрактивната и бомбастична убавица Кинси Волански беше главна ѕвезда на финалето од фудбалската Лига на шампионите, кога втрча на терен во црно минијатурно бикини и го прекина мечот.

Веднаш потоа русокосата убавица беше уапсена. Излегувањето од притвор сексапилната Кинси го прослави во Мек Доналдс, а нејзиниот профил на Инстаграм беше хакиран откако за помалку од 24 часа доби повеќе од два милиони следбеници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kinsey (@kinsey_sue) on

Тие денови Кинси беше главна тема во сите светски медиуми, сега убавата авантуристка се враќа во голем стил и своите милионски фанови ги израдува и почести со провокативно видео од под водопад на Бали. Во минијатурен костим за капење Кинси ужива во прекрасната природа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kinsey (@kinsey_sue) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kinsey (@kinsey_sue) on

Кинси редовно своите фанови на социјалните мрежи ги воодушевува со фотки во кои во преден план се нејзините бујни облини во минијатурно бикини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kinsey (@kinsey_sue) on