Бујната фантазија на армија обожаватели „рипна в тавче“: Аптон и Верландер се венчаа во Тоскана


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Кејт Аптон и Џастин Верландер ја крунисаа својата љубов со брак во Тоскана, каде направија раскошна свадба со стил.

25-годишниот модел и 34-годишниот спортист ја крунисаа својата љубов со брак во Тоскана.

Првите фотографии од свеченоста покажуваат моменти од свадбената фотосесија. На нив, Аптон блеска во бел фустан со класична силуета.