Балкански скандал: Протече селфи од целосно разголената фудбалска судијка


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Откако во јавноста „протече“ нејзиното разголено селфи, Бугарката Рени Радева стана хит на социјалните мрежи.

Убавата Бугарка минатата година заврши на втората позиција на изборот за Мис Бугарија, а соседските медиуми пишуваат дека фотографијата на интернет не се појавила случајно, туку затоа што на убавата фудбалска секси судијка која суди во младите фудбалски категории и пониски лиги и’ фали внимание, па решила да преземе нешто во врска со тоа.

19-годишната убавица која важи за најубавата фудбалска судијка во Бугарија, во јавноста се нема појавено извесно време, а сега чисто од дома популарноста нејзина расте од час во час.