Амбер знае како: Распали со жешко предновогодишно селфи


Ep.2 Urban Explorer: Каде да се пирсате во Скопје!? ↓↓↓


Американската старлета Амбер Роуз докажано ги владее социјалните мрежи, каде без никаков проблем го закотвува вниманието на обожавателите на своите провокативни слики.

И овој пат, како и секогаш досега, си извесна доза препуштена на фантазијата, ги почести фановите со разголено предновогодишно селфи, на кое без проблем собра над 300.000 допаѓања. Со нејзините бујни гради, тоа е секојдневно внимание за неа.

A photo posted by Amber Rose (@amberrose) on