Актерката со своето признание ги шокира фановите: „Како двајцата се договараат дали сликата е доволно секси“?


Лига на Шампиони: Нова сезона, нови очекувања! ↓↓↓


Актерката се чувствува одлично во свето тело и сака да го покажува на Инстаграм, а во тоа и помага 15 годишниот син.

Актерката Елизабет Харли се чувствува одлично во свето тело и сака да го покажува на Инстаграм, а во тоа и помага нејзиниот 15 годишен син.

52 годишната актерка неодамна изјави дека нејзиниот 15 годишен син Дамиан ја фотографира, а таа тие слики ги објавува на својот Инстаграм профил. Генерално на сликите позира во бикини или во некој случај и без нив, а оваа изјава ги вознемири сите осетливи на социјалните мрежи.

Еден коментираше „Како тие двајца се договораат која слика е секси? Воопшто не можам да замислам таков разговор со мајка ми“. Друг коментираше „Не сакам да ја гледам мајка ми додека таа се обидува да биде секси за камерата“. Иако не се знае точно дали сликите се фотографирани од синот, сепак можете да погледнете овде: