Славни

Ако некој уште не ја гледал Џеј Ло како танцува на шипка (видео)

Латино музичката дива и актерка Џенифер Лопез е номинирана за Златниот глобус за улогата на Рамона која ја толкува во хит филмот „Hustlers“.

Актерката беше воодушевена од информацијата дека е номинирана па така таа се огласи на својот Инстаграм профил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

А ако има уште такви кои не ја гледале Џеј Ло како „врти“ на шипка, а имаат мерак да ја видат таа појава – еве ја највпечатливата сцена од споменатиот филм.

To Top