Знае што бира Алекс Душебаев: Ирене во топлес издание на плажа


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Десниот бек на македонскиот ракометен шампион Вардар, Алекс Душебаев, ужива во љубовна врска со сексапилната Ирене Портиљо.

Душебаев веќе подолго време е во врска со згодната Шпанка Ирене. Заљубената двојка често објавува фотографии на социјалните мрежи, меѓу кои и онаа на која Ирене позира во топлес издание на плажа.