Жешко е на Сардинија


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Светската фудбалска легенда Кристијано Роналдо е на заслужен одмор со своето семејство.

По фудбалските обврски богатиот фудбалер му се посвети на семејството.

Кристијано со убавата свршеница Георгина Родригез и децата е на одмор на Сардинија каде беа фотографирани на луксузна јахта.

Роналдо ужива со Георгина и децата, а како и секогаш за папараците во преден план секогаш е неговата избраничка.

Сексапилната Георгина сега ја „запали Сардинија“ во минијатурен костим за капење кои ги истакна нејзините бујни облини.

Папараците ја „фатија“ Георгина и во неколку „жешки“ пози.