Жешката Ванда на „специјален“ начин му го честиташе „денот на вљубените“ на Икарди


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Додека се во тек преговорите со Интер околу нов договр за нејзиниот сопруг, Ванда Икарди продолжува да ги полни насловните страници на италијанските медиуми.

Имено, жешката Аргентинка уште еднаш ја покажа својата одлична фигура и ја разбуди фантазијата кај посилниот пол. Облечена само во секси боди, Ванда му го чеситаше „денот на вљубените“ на својот сопруг.