Задникот на Ким Кардашијан поголем од било кога, а постои и човек кој се грижи за него! (фото)

Кога ќе помислите на Ким Кардашијан прво што ќе помислите е на најславниот задник на светот. Благодарение на својот задник, американската старлета стана една од најславните жени на светот. Ким својот задник го покажува во сите прилики, го слика во танга, а постои тип кој се грижи за него. Да за задникот.

Ким на својот Инстаграм профил објави фотка од едно снимање на кое се гледа дека нејзиниот стилист и го шминка задникот. Старлетата јавно му се заблагодари што „секогаш и го чува грбот“, а извесниот Ариел понекогаш се грижи и за нејзиното лице.

A post shared by ARIEL (@makeupbyariel) on

Ариел, освен што и го шминка задникот, се грижи и за нејзините сестри, а и сам за себе.