Славни

Во чие друштво пливаа едни од најубавите жени на светот?

Манекенката Хејли Болдвин својот 21-ви роденден го прослави на доста егзотичен начин, на уште поегзотично место.

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Хејли со своите пријателки и колешки од светот на модата, меѓу кои се Бела Хадид и Кендал Џенер, отпатуваа на Бахамите за да уживаат во рајската егзотика.

Журката и прославата на роденденот на најсексапилната жена на светот за 2017 година според изборот на Maxim, ги исполни сите очекувања.

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Екипата одлично се забавуваше, а девојките со таква брзина објавуваа фотографии до своите фанови на Инстаграм, што овие од другата страна на екранот имаа чувство како да имаат „пренос во живо“.

A post shared by Isabella Peschardt (@isabella) on

Најмногу внимание привлекоа фотографиите од Плажата на свињите. Посебна атракција беше пливањето со малите прасиња, а фотките со нив кои ги споделија манекенките предизвикаа најмногу реакции и коментари.

A post shared by Bella Hadid (@bellahadid) on

To Top