„Ти си отровна!“


Роналдо нека се пази, Мароко гази - 19 ден ↓↓↓Манекенката и сопруга на славниот актер Винсен Касел, атрактивната Тина Кунаки, на нејзиниот Инстаграм профил ги почести следбениците и пријателите со жешки и заводливи фотографии од одморот во Бразил. Особено беше интригантна една од фотките, која собра и голем број коментари.

22-годишната убавица на фотографијата позира во микро танга, откривајќи ја тетовираната скорпија која ја има на нејзиниот задник.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @tinakunakey on

Веднаш се појавија коментарите за тетоважата, па дури и познатиот диџеј Дипло ја праша: “Дали е ова вистинска тетоважа?”

„Ти си отровна!“, „Што е оваа бомба?“, „Прекрасен задник“, и се восхитуваа фановите на убавата манекенка .

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @tinakunakey on

Винсент Касел и Тина денес имаат едногодишна ќерка, а познатиот актер и продуцент претходно беше во брак со Моника Белучи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @tinakunakey on