Тамара во топ форма – заводлива во провидни панталони од тантела

После породувањето, Тамара изгледа подобро од кога било. Нова фризура со шишки, ослабена и полека се враќа во топ форма – пејачката покажа самодоверба и удобност во своето тело, а доказ за тоа е една од поновите фотографии на социјалните мрежи.

6-12-tamara-tantela1

Неодамна, за една прилика таа се одлучи да облече храбра комбинација од кежуал маичка со диско детали, споена со транспарентни црни панталони од тантела со потписот на дизајнерката Ивана Кнез, која имено е една од нејзините омилени домашни дизајнерки. Познатата пејачка е голема љубителка на македонскиот дизајн и не ретко на себе има парчиња со домашна етикета.