Музика

СПОДЕЛИ МУЗИКА: Лејди Гага и Бредли Купер – „Shallow“

Песна од саунтракот на филмското првенче од Лејди Гага, „A Star Is Born“. Повеќе музика од филмското сефте на славната поп пејачка можете да слушнете ТУКА.

Advertisements
To Top