Славни

Spice Girls ја почнаа турнејата без Викторија Бекам – еве што им пиша таа на Инстаграм

Со концертот во Даблин, после цели 7 години од нивниот последен настап кој го имаа на Олимписките игри во Лондон во 2012 година, Spice Girls ја почнаа нивната нова турнеја.

Викторија Бекам се откажа од турнејата на која се само Baby, Ginger, Scary and Sporty Spice. Викторија сепак не издржа и на своите поранешни колешки им упати порака на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

„Среќно на девојките кои денеска ја почнаа турнејата.” напиша поранешната Posh Spice, на што доби одговор дека пријателството никогаш нема да заврши.

Advertisements
To Top