Славни

Со кого се бакнуваше Лејди Гага на дочекот на Новата година во Лас Вегас?

Откако ја раскинаа свршувачката со нејзиниот агент Кристијан Карино, Лејди Гага се посвети само на музиката. Но, славната пејачка, очигледно, сега повторно е вљубена и не ја крие својата среќа.

На дочекот на Новата година во еден хотел во Лас Вегас, Лејди Гага уживаше во друштво на за јавноста непознат дечко кој цела ноќ го опсипуваше со бакнежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GAGABIBLE (Fanpage) (@gagabible) on

„Акцијата“ на Гага беше снимена од останатите присутни на прославата кои веднаш ја препознаа во големата група луѓе. Славната пејачка, потоа, беше снимена и на заминување од забавата како се држи за рака со истиот тип.

 

типirection: row; align-items: center;”>

View this post on Instagram

 

A post shared by GAGABIBLE (Fanpage) (@gagabible) on

На почетокот на 2019 година, додека беше во центарот на вниманието поради промоцијата на филмот „A Star Is Born“ со Бредли Купер, Гага ненадејно ја раскина веридбата со Карино.

Advertisements
To Top