Шокантна снимка: Стаорец се пикна во инкубаторот каде што лежеше новороденче


Дерби до Дерби! Комплетен фудбалски викенд ↓↓↓


Камерата во една болница во Белизе ја сними оваа шокантна и вознемирувачка сцена во која стаорец успеа да се пикне во инкубаторот со едно новороденчен во него, и како што пренесуваат медиумите, да го гризне бебето.

Дури откако бебето почна да плаче, сестрата сфати дека има староец во инкубаторот и дека под итно мора да го исфрли бидејќи таму е стерилизирано.