Рита Ора без градник го засени парот кој требаше да биде центар на внимание!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Во градот на љубовта сношти е одржана премиерата на филмот „Fifty Shades Freed“.

Се работи за третиот и последниот дел од еротската трилогија „50 нијанси на сиво“ која го полуде светот.

Но, необичната љубовна приказна на многу им се вовлече под кожа, а како главни актери ги гледаме Дакота Џонсон и Џејми Дорнан.

Всушност тие требаше да бидат главни ѕвезди во Париз, меѓутоа во втор план ги фрли пејачката Рита Ора која во филмот ја имаше улогата на полусестра на Кристијан, а исто така ја пееше и воведната песна.

27 годишната убавица вчера блесна во раскошен бел комбилизон со длабоко деколте и како што може да претпоставите градите и беа во прв план.