Познатата пејачка признава: Го изневерував сопругот со женски проститутки


Меси против Левандовски -11 ден ↓↓↓Автобиографијата од познатата пејачка Лили Ален наскоро ќе се најде во продажба по книжарниците, а во неа Лили открива некои шокантни детали од нејзиниот приватен живот и кариерата.

A post shared by LILY ALLEN (@lilyallen) on

Во книгата „My Thoughts Exactly“ пејачката пишува за своите подеми и падови, но и за најтешкиот период во животот кога после раѓањето на ќеркичката страдала од постпородилна депресија.

A post shared by LILY ALLEN (@lilyallen) on

После албумот Sheezus, таа тргнала на турнеја и како што вели, го изгубила иднетитетот и била многу лоша мајка.

A post shared by LILY ALLEN (@lilyallen) on

„Спиев со женски проститутки кога бев на турнејата Sheezus. Бев изгубена и барав нешто. Не сум горда на тоа, но не се ни срамам. И не го правам повеќе тоа“, напиша Лили на Инстаграм и додаде дека сето тоа ќе го има во нејзината автобиографија.