Славни

Па, кај си бе ти, чупе: Парис Хилтон одамна не сме ја виделе ВАКВА!

Богатата наследничка Парис Хилтон неодамна ја објави романтичната свршувачка со актерот Крис Зилк, кој ја запроси во зимската и снежна идила на луксузниот и елитен Аспен.

И оттогаш типката не може да престане да се фали со тоа, веројатно премногу возбудена од скорешната венчавка. А тоа не се воздржува да го покаже и на социјалните мрежи.

Своите Инстаграм обожаватели и следбеници таа ги почести со фотка на која позира угул гола, а нејзиното тело е изврзано со сребрена лента. Во коментар Парис напиша: „Се спремам да го врзам чворот“. Станува збор за моден едиторијал кој го работеше славната и богата наследничка од империјата Хилтон.

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

Парис и Крис се во врска една година, а и двајцата зад себе имаат по една веридба.

To Top