Орален секс кој не се заборава: Пет трикови кои ќе го доведат до ЛУДИЛО


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Оралниот секс е секако на прво место. Ниту еден маж нема да го одбие ова задоволство. Секако, потребно е тоа да се направи на креативен и лукав начин.

Креативноста е на вас, а ние ќе ви покажеме неколку трикови.

Без заби

Момците се посилен пол, дури и во креветот, но тие своите гениталии ги третираат со трпение и многу е загрижени. Ви предлагаме да не ги користите забите или користете ги, многу многу внимателно. Најдобро е острите заби да ги покриете со усните, бидејќи ако неговиот пенис се изгребе од вашите заби, тоа никако нема да биде пријатно за вашиот партнер.

Користете го јазикот

Истражете ја со јазикот целата должина на неговиот пенис, од врв до дно, а потоа малку играјте си и замислете дека неговиот пенис е лижалка. Ова е најдобро да го направите кога сте на колена, гледајќи го во очи. Почнете од крајот, односно од таму каде почнуваат неговите тестиси, и токму од таму користете го јазикот, со непрестајно лижење се до врвот на пенисот. И запаметете, главичката на пенисот е најчувствителен дел, и дефинитивно немојте да ја занемарите со својот јазик. Обидете се со јазикот да кружите околу неговата главичка. Користете го јазикот да „мавате“ по кожниот набор кој од долната страна ја спојува главичката со остатокот од пенисот.

Контакт со очите

Погледот на девојката право во очи, тоа е она што го сакаат мажите во креветот. За време на оралниот секс, не заборавајте го контактот со очите. Само затоа што сте спуштени доле, не треба да значи дека исчезнувате. Поврзете се со него така што ќе го гледате директно во очите, од време на време. Момците сакаат кога девојката ги фиксира со погледот.

Покажете му ги прстите

Истражувајте го неговиот анус со прстот, додека истовремено му нудите орално задоволство би можело да го излуди вашиот партнер. На момците ова им се допаѓа, без оглед што не зборуваат за тоа. Излижете ги прстите гледајќи го право во очи, со прстот милувајте го околу анусот и ставете му прст во ректумот за време на оралниот секс. Вистинското уживање се наоѓа отприлика пет до седум сантиметри внатре во анусот. Овде се наоѓа простата – машката Г-точка. За да најдете, нека партнерот легне на грб, а вие ставете му го прстот во анусот речиси до крај. Екпериментирајте со притисок, почнувајќи од лесна масажа, до силен притисок и блага пенетрација со прстот.

Совет: дланката нека ви биде свртена нагоре, кон пупката а потоа свртете го прстот како со него да го повикувате. Ако сакате потполно да го излудите својот партнер, тогаш во истражувањето на ова подрачје впуштете се со јазикот. Вашиот партнер ова задоволство никогаш нема да го заборави.

Завршете ја работата

Логично завршување и заклучок е дека момците навистина го сакаат сексот. Крајот на оралниот секс ќе го означи неговиот оргазам. Сите жени имаат различни ставови за тоа што да се направи на крајот. Семената течност на мажите содржи голема количина на протеини. Знаеме дека протеините се неопходни на нашето тело, а на вашето момче сигурно ќе им годи да воздишат и да останат до крај во вашата уста.