Славни

Ништо ново – Емили Ратајковски позира без гаќички

На фотогрфијата која ја сподели на Инстаграм, Емили Ратајковски, без гаќички на себе, вели дека позира во „својата канцеларија“.

„Понеделничко утро в канцеларија“, стои во описот од фотката на која Емче опуштено кулира на каучот и чепка на мобилниот, облечена само во горна тренерка.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

„Да не морав и јас да носам гаќи во канцеларија“, „Понеделник без гаќички“, но и „Ти треба нов кауч“, „Зарем не можеш да си дозволиш нов кауч?“ и „Каучот ти е во очајна состојба“, беа дел од лавината коментари со кои ја опсипаа нејзините Инстаграм обожаватели.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

To Top