Нина Мориќ позира потполна гола, а причината ќе ве шокира!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Хрватската манекенка со миланска адреса се фотографирала потполно гола, но кажува дека то е со причина.

Нина Мориќ на Фејсбук објави фотографија на која позира потполна гола под туш, а градите ги прикрива со рацете.

nina

„Фејсбук ја намали видливоста на моите објави за донација за Сирија. Помислив дека е правилно да се борам. Фрлете поглед. Гола, но за добра причина“ напиша на фотографијата.