Неодоливите полски гени на русокосата Кинси Волански


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


Кинси Волански е актерка и фотомодел родена на 1 јули, 1997 година во Калифорнија, САД.

Волански е горда на својот изглед, особено на своите бујни и секси облини, кои се целосно природен дар, и истакнува дека не сака силикони и тетоважи.

21-годишната блондинка води активен и динамичен живот, вежба во теретана, а фитнесот и патувањата се нејзиното најголемо задоволство.

Мажите кои сакаат да го привлечат нејзиното внимание треба да се внимателни и љубезни џентлмени кои ќе направат таа да се чувствува посебно, порачува оваа убавица со полски корени.