Славни

Нејзината омилена дестинација – Шерцингер запиена лумпува на Миконос (видео)

Никол Шерцингер никогаш не криела дека сака да лумпува и да ужива во откачени забави. Поради тоа, секое лето нејзина омилена и неизбежна дестинација е грчкиот „бурен“ остров Миконос.

Деновиве папараците ја уловиле кога малку претерала со алкохолот и добрата журка на оваа ексклузивна летна дестинација.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top