Славни

Не е за оние со слабо срце: Новите фотки од Карлеуша го одземаат здивот

Јелена Карлеуша изгледа сексипилно како никогаш претходно и тоа сака на сите да им го покаже, па ги израдува своите следбеници на Инстаграм.

Српската пејачка се облече во модна комбинација која можат да ја носат само самоуверени жени и доби одлични коментари.

To Top