Наметнува трендови: Ешли Греам како „неонка“


Роналдо нека се пази, Мароко гази - 19 ден ↓↓↓Високиот степен на самодоверба и храброст да комбинира често и не баш препорачани дизајни како за неа, Ешли Греам без проблем може да си дозволи и вакво „неонско“ кич издание.

Со тоа Греам докажа дека „неонските“ дизајни и бои се и тоа како „на цена“ оваа сезона. Популарната манекенка на улиците во Њујорк се прошетала во неонска кратка ролка и сини тесни панталони.

Оваа комбинација ги нагласи нејзините истакнати облини, што предизвика различни реакции кај нејзините фанови.