Најубавата Србинка без гаќички го запали Инстаграм


Лига на Шампиони: Нова сезона, нови очекувања! ↓↓↓


Најубавата Србинка, манекенката Софија Милошевиќ, на социјалната платформа сподели фотографии од нејзиното вечерно излегување.

Атрактивната плавуша го привлече вниманието на Инстаграм, облечена во тесен црн комбинезон со гол грб и без гаќички под истиот.

A post shared by SofijaMilo (@sofijamilo) on

Софија е во врска со фудбалерот Адем Љаиќ, српски репрезентативец со кој живее во Торино.

A post shared by SofijaMilo (@sofijamilo) on