Најсекси тенисерката си поигра со фановите: „457 дена без секс“ (фото)

bushar

Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


Ежени Бушар, во овој момент важи за најсекси тенисерка во светот, а на нејзиниот Инстаграм профил се појави интересна објава.

Канаѓанката објави нејзина фотографија и порача дека „немала“ секс 457 дена, но сепак додаде дека нејзините фанови можат да се опуштат и дека во прашање е само „меме“.

Меѓутоа и покрај објаснувањето на нејзината коментари следуваа лавина коментари од фанови кои се спремни да и „помогнат“.

Бушар во вторник го започнува турнирот во Монтреал каде што на стартот ќе се сретне со Елис Мертенс.

Во продолжение можете да погледнете уште неколку фотографии од атрактивната тенисерка.

 

https://instagram.com/p/BlyJIFmBBxp/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

https://www.instagram.com/p/BlqTIkUhTju/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

https://www.instagram.com/p/Blqm2pvBlSP/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control