Славни

Најмладата милијардерка провоцира со новата рекламна кампања

Најмладата милијардерка на светот според Forbes која сама го стекнала своето богатство, Кајли Џенер, го започна својот нов проект под наслов Kylie Skin.

Припадничката на славното семејство Кардашијан/Џенер на Инстаграм објави фотографија на која позира во долна облека, притоа истакнувајќи ги нејзините заводливи облини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Ден претходно на нејзиниот профил се појави и промотивно видео за новите производи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Advertisements
To Top